Latino Party - Alexis Valles Delisle - Sala PIWNICE 17 grudnia

Opublikowano w Aktualności

W sobotę, 17 grudnia zapraszamy Was na specjalne latino party, wyjątkowe i bardzo atrakcyjne z powodu udziału kubańskiego trębacza, mistrza klimatu Alexisa Valles Delisle. kto był na wystepie tego artysty u nas w klubie w paźdzeirniku, ten wie czego się mozna spodziewac. klasa, jakosc i fantastyczna zabawa! Połączymy zatem muzykę graną przez naszego Dj (Jacek) i muzykę graną przez Alexisa (który także bywa DJem)... Zapowiada się szalenie dynamicznie, ciekawie, porywająco, niebanalnie i szalenie tanecznie. Zatem nie pozostaje nam nic innego jak gorąco rekomendować ten klubowy wieczór wszystkim fanom latino, gorącej sensualnej muzyki, cuba libre, mojto i muzyki na żywo. Polecam!
Wejście 25 zł (po 21.00 koszt 35 zł) od osoby, rezerwacje lóz KONIECZNE, prosimy w tej sprawie o sms-y na nr 512170995. Ilość miejsc siedzących jest ograniczona! Impreza odbędzie się w sali PIWNICE Czerwonego Fortepianu

Czerwony Fortepian - wyjątkowy instrument

Czerwony Fortepian – to nie tylko miejsce, ale także realny, prawdziwy instrument, niestety dziś pełniący rolę wyłącznie pięknego, zabytkowego eksponatu. Fortepian zamilkł kilkadziesiąt lat temu, ale liczymy, że znajdzie się ktoś kto zajmie się jego renowacją, o ile to możliwe. Wieść niesie, ze fortepiany  wiedeńskiej firmy Pokorny od początku miały w sobie ukryte wady i niedoskonałości, stąd zbyt kosztowne były ich naprawy i produkcję w końcu wstrzymano. Stało się to ponad 120 lat temu i od tamtej pory fortepiany tej marki tułały się po świecie – trochę nieudane, ale jednak grające, zamieszkały w różnych domach Europy. Nasz pamięta czasy zaborów, pierwszej i drugiej wojny, okres PRL... Ostatnią renowację przeszedł w 1942 roku, ale do Polski przyjechał dużo wcześniej, bo w 1905 r. Potem się tułał i w końcu wylądował na śmietniku, gdzie cudem został odnaleziony.