Kontakt

Opublikowano w Aktualności


Czerwony Fortepian Live Music Club, ul. Bodzentyńska 10, Kielce

KLUB CZYNNY CODZIENNIE OD GODZINY 16.00 - DO OSTATNIEGO KLIENTA


telefon w sprawie rezerwacji: 512 170 995 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nr konta Citi Handlowy  37 1030 0019 0109 8518 0107 2279

(wpłaty o treści:  nazwisko, data rezerwacji, ilość osób lub ilość biletów jeśli  dotyczy koncertu)

 

Studenckie wtorki

Opublikowano w Aktualności

W każdy wtorek w godzinach 16.00 - 23.00 będziemy - dbając o niezasobną studencką kieszeń - oferować piwo po 4 zł. Nie będzie jednego gatunku w promocji - co wtorek będą to inne piwa, zarówno lane, koncernowe, jak i regionalne, z tradycyjnymi recepturami, więc każdy z Was znajdzie dla siebie coś konkretnego. Piwo w niskiej cenie (4 zł za pół litra) oferujemy studentom, którzy chcą w klubowej atmosferze trochę odsapnąć - w tle usłyszycie nowoczesne chilloutowe, elektroniczne, ambientowe i jazzowe brzmienia, a za barem znajdziecie promocyjną, ale tylko dla Was zrobioną, ofertę. Co wtorek pytajcie w barze o zniżki i co wtorek przybywajcie na piwo po 4 zł.

 

Regulamin lokalu i zasady klubu

Opublikowano w Aktualności

 

1. Wstęp do Czerwonego Fortepianu oznacza zgodę uczestnika na bezpłatne wykorzystanie jego wizerunku przez Organizatora dla celów marketingowych oraz zgodę na przestrzeganie obowiązującego w klubie regulaminu zasad.

2. Goście klubu wyrażają zgodę na dobrowolne przebywanie w strefie podwyższonego hałasu, jaki może mieć miejsce na terenie klubu w trakcie trwania imprez biletowanych, koncertów i dyskotek. Jednocześnie informujemy, że klub ma także charakter kawiarni i pubu. W godzinach przedpołudniowych oraz popołudniowych będzie ostoją spokoju i relaksu przy dobrej muzyce.

3. Osoby dokonujące zakupu biletu lub decydujące się na uczestnictwo w organizowanej imprezie automatycznie wyrażają zgodę na zastosowanie wobec nich regulaminu klubu.

4. Do klubu zakazuje się wstępu osobom pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zachowujących się agresywnie, a także osobom, które nie ukończyły 21 roku życia.

5. Na terenie klubu obowiązuje zasada wzajemnego szacunku, dotycząca wszystkich gości i pracowników klubu.

6. Zakazuje się wnoszenie do klubu wszelkich alkoholi, napojów, jedzenia, broni, noży, materiałów pirotechnicznych lub pożarowo niebezpiecznych, narkotyków i innych środków odurzających.

7. Gość klubu ma obowiązek szanować innych Gości - nie przeszkadzać im w zabawie, rozmowach itp. Uciążliwi i naprzykrzający się innym Goście będą upominani, a w skrajnych wypadkach proszeni o opuszczenie lokalu.

8. W przypadku łamania prawa lub regulaminu klubu lub niszczenia mienia klubu pracownicy są uprawnieni do podjęcia decyzji o usunięciu gościa z klubu, zastosowania siły fizycznej, zatrzymania osoby podejrzanej o drastyczne łamanie prawa do czasu przekazania podejrzanej osoby do przyjazdu policji.

9. Na terenie klubu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Miejscem wyznaczonym do tego celu jest teren zewnętrzny  (ustawione popielnice)

10. DJ nie realizuje zamówień muzycznych. DJ nie składa życzeń, nie pozdrawia itp. Ochrona klubu ma prawo zwrócić uwagę gościom, którzy będą mieli tego typu wymagania wobec DJ.

11. W Czerwonym Fortepianie obowiązuje niestrzeżona szatnia oraz stojące wieszaki na ubrania wierzchnie. Szatnia jest płatna i strzeżona wyłącznie w czasie koncertów i dużych imprez (wówczas wejście do niej jest zabronione osobom spoza obsługi). Opłata nie dotyczy osób korzystających z lokalu w dzień powszedni, w czasie zwyczajowych imprez tanecznych, imprez zamkniętych itp.

12. Bardzo prosimy Gości o nietarasowanie przejścia, które służy wyłącznie barmanom i ochronie (w czasie gdy pilnuje szatni) i które jest usytuowane tuż obok przejścia o szatni. Prosimy serdecznie o dokonywanie zamówień z drugiej strony baru.

Karta VIP - kto, kiedy i jak może ją otrzymać

Opublikowano w Aktualności

Karta Vip - kawałek plastiku w czerwonym kolorze, z wypisanym odręcznie imieniem i nazwiskiem posiadacza - jest naszym ukłonem i to bardzo głębokim w stronę tych z Was, którzy są u nas bez mała codziennie. Na każdym koncercie, na degustacjach, imprezach o różnym charakterze i róznym stylu. Są zawsze, ale to nie wszystko: przyprowadzają do nas nowych klubowiczow, kolejnych fajnych, ciekawych świata ludzi w różnym wieku (bezcenne!). Kochamy VIP-ów za to, że nie odstępują nas na krok, dzielnie towarzysząc w naszej wędrówce przez kulturę niemainstreamową, bardziej wymagającą. Ze wspierają, inspirują, korzystają, zachęcają, tworzą lobby - to najcenniejsza ich działaność. Zawsze uśmiechnięci, bez względu na wiele niedociągnięć, których mamy świadomość, zawsze otwarci, pozytywnie zakręceni stają się naszym wielkim wsparciem i dają nam siłę, której wiele razy pewnie by nam brakło. Ale Oni, nasze VIPy są z nami :)

 

  1. Kartę Vip otrzymuje się z nadania. Za uczestnictwo i wszystko to, o czym wyżej.
  2. Karta jest imienna, ważna tylko dla jej właściciela.
  3. Karta daje olbrzymie zniżki, profity i darmowe wstępy na wybrane wydarzenia - o tym przeczytacie zawsze w treści danego wydarzenia, utworzonego na FB. Podobne treści informujące o profitach płynących z posiadania karty znajdziecie od 1 lipca na stronie www.
  4. Karta nie daje zniżek w barze.
  5. Posiadacze karty od nowego sezonu (wrzesień 2015) będą zapraszani także do udziału w imprezach zamkniętych, dedykowanych tylko im, specjalnie.
  6. Kartę otrzymuje się z... zaskoczenia. Nikt nie wie kiedy i w jakich okolicznosciach może to nastąpić :)

Wszelkie pytania i wątpliwosci rozwiejemy pod nr tel 512170995

Przygarnę książkę - czyli jak masz i możesz to się podziel książką :)

Opublikowano w Aktualności

Kolejna długofalowa akcja ma na celu ochronę przez zniszczeniem zapomnianych pozycji literackich -  już oficjalnie zbędnych lektur, powieści, tomików poetyckich, albumów, katalogów itp., które zalegają w Waszych domach czy domach Waszych Przyjaciół, a u nas, odpowiednio wyeksponowane, mogą stać się przedmiotem zainteresować naszych Gości. Wszelkie książki, które przeznaczacie na makulaturę lub utylizację, które niszczeją w piwnicach, albo którymi się znudziliście – przynoście do nas. Znajdziemy dla nich wygodne miejsce. A one być może znów znajdą uznanie w oczach innych czytelników, odnajdą swoje nowe miejsca, staną się przyczynkiem czyjegoś zachwytu...:) Jeśli dodatkowo w takiej podarowanej książce znajdzie się Wasz autograf, exlibris czy zwyczajna dedykacja - będzie nam po stokroć miło :)

Książki przynoście kiedy chcecie - w godzinach otwarcia klubu. Za wszystkie już dziś serdecznie i cieplutko dziękujemy!

 

Czerwony Fortepian - wyjątkowy instrument

Czerwony Fortepian – to nie tylko miejsce, ale także realny, prawdziwy instrument, niestety dziś pełniący rolę wyłącznie pięknego, zabytkowego eksponatu. Fortepian zamilkł kilkadziesiąt lat temu, ale liczymy, że znajdzie się ktoś kto zajmie się jego renowacją, o ile to możliwe. Wieść niesie, ze fortepiany  wiedeńskiej firmy Pokorny od początku miały w sobie ukryte wady i niedoskonałości, stąd zbyt kosztowne były ich naprawy i produkcję w końcu wstrzymano. Stało się to ponad 120 lat temu i od tamtej pory fortepiany tej marki tułały się po świecie – trochę nieudane, ale jednak grające, zamieszkały w różnych domach Europy. Nasz pamięta czasy zaborów, pierwszej i drugiej wojny, okres PRL... Ostatnią renowację przeszedł w 1942 roku, ale do Polski przyjechał dużo wcześniej, bo w 1905 r. Potem się tułał i w końcu wylądował na śmietniku, gdzie cudem został odnaleziony.